O Anně

Rodinné ubytování u největšího lyžařského skiareálu v ČR.

Privat Anna

Pohodové ubytování za přátelskou cenu.

Rodinné ubytování v Černém Dole

Privat Anna je příjemné místo pro dovolenou s rodinou a přáteli. Už od vstupních dveří na vás dýchne pohodovou domácí atmosférou, která vás bude provázet po celý pobyt. Na svých třech patrech nabízí Anna ubytování ve dvou apartmánech, každý z nich zabírá vlastní patro a od sebe je odděluje poschodí, které v zimních měsících skýtá útočiště panu domácímu.

Díky prostřednímu patru se s hosty ve druhém apartmánu ani neuslyšíte (pokud nebudete chtít) a pan domácí vám bude k dispozici kdykoliv, kdy budete potřebovat pomoc, radu nebo si budete chtít přátelsky poklábosit.

Pojedete-li k nám autem, jistě vás potěší možnost parkování přímo před privatem. V letních měsících pak můžete na protější straně budovy využít i menší zahrádku s grilem.


Jak jsme našli náš druhý domov v Krkonoších

A jak jsme se vlastně k Privatu Anna a do Černého Dolu dostali? Úplnou náhodou. V roce 2008 dostal nynější pan domácí pozvání do Černého Dolu kdesi v Krkonoších, daleko od domovského Brna. Zdejší rodinná atmosféra a impozantní horská krajina mu učarovaly natolik, že hned věděl, že sem se bude vracet. A když se naskytla příležitost získat Privat Anna, neváhal ani minutu. O pár let později už je Privat Anna a Černý Důl jeho opravdovým druhým domovem.

Věříme, že i vás Černý Důl okouzlí a budete se sem rádi vracet.

  • Wifi zdarma

    Pro všechny ubytované k dispozici rychlé bezdrátové připojení zdarma.

  • Parkování

    Parkovací místa zdarma přímo u chaty.